Pigios interneto svetainės

Kaina ir laikotarpis

150 €, jei kuriama vienos kalbos (pvz., tik lietuvių) interneto svetainė;

250 €, jei aktuali keliomis (pvz., lietuvių, anglų, rusų, lenkų) veikianti interneto svetainė.

Orientacinis pigios interneto svetainės sukūrimo laikotarpis – 1-3 savaitės (priklausomai nuo tuo metu turimų darbų) nuo susitarimo ir visos svetainėje turėsiančios būti medžiagos pateikimo.

Interneto svetainės už 150 € pavyzdys

Pigios interneto svetainės pavyzdys Pigios interneto svetainės pavyzdys

Pavyzdį galite peržiūrėti spaudžiant ant nuotraukos arba adresu www.internetosvetaine.eu.

Šią interneto svetainę rinktis verta, jei:

  • Nedidelė kaina – yra vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis.
  • Ieškote paprastos, tvarkingos ir naršymui mobiliuosiuose įrenginiuose pritaikytos interneto svetainės.
  • Norite, kad būtų galimybė svetainės turinį administruoti savarankiškai, be programuotojų pagalbos ir papildomų išlaidų jiems. Nes juk nėra nieko blogiau, kai pasikeitus telefono numeriui, el. pašto adresui, darbo laikui ar persikėlus į kitas patalpas yra neatnaujinama (pvz., savarankiškai neįmanoma, o programuotojo tam nėra arba per daug kainuoja) informacija interneto svetainėje ir taip prarandate bent dalį su Jumis susisiekti nebegalinčių klientų.
  • Norite interneto svetainės, kurioje galėtumėte parduodamas prekes ar paslaugas norėtumėte pateikti su nuotraukomis, kainomis, aprašymais, bet Jums nereikia didelio ir brangaus katalogo su paieška, rūšiavimu ar el. parduotuvės (įdėjimo į krepšelį, apmokėjimo) galimybių. Pavyzdį, kaip galima tai būtų pateikti prekes ir paslaugas išnaudojant vien šios,  150 € kainuojančios, interneto svetainės galimybes rasite čia.
  • Aktualu kuo greičiau.